З приходом тепла збільшується кількість пожеж в екосистемах!

Дата: 10.04.2024 14:14

Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до  усіх громадян припинити випалювання сухостою, та пам’ятати, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію.

Пам’ятайте, що спалювання сухостою може призвести до:

-  перекидання вогню на житлові, господарські будівлі.

-  руйнування родючого шару грунту, загибель тварин.

-  неконтрольоване поширення вогню, може призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів.

Нагадуємо, що за чинним законодавством, порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

За самовільне спалювання, випалювання сухої рослинності або її залишків громадянина буде притягнуто за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передбачено штраф у розмірі від 3060 тисяч гривень до 6120 тисяч гривень.

За порушення встановлених законодавством  вимог пожежної безпеки громадянина буде притягнуто за статтею 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передбачено штраф у розмірі від 1700 тисяч гривень до 3400 тисяч гривень, а посадових осіб від 3400 тисяч гривень до 5100 тисяч гривень.