Актуальна інформацію

Громадська організація

«Вперед до успіху»

Рік і місяць реєстрації - березень 2023

Місце реєстрації:     Україна, 38762, Полтавська область, Полтавський район, с.Терешки, вул.Шевченка, 1А

Керівник організації – Шляхова Валентина Адріївна

Контактний телефон керівника організації :  +380666788488

Напрями діяльності громадської організації «Вперед до успіху»

1. Сприяння розвитку освіти у якості одного з основних прав у відповідності до Загальної декларації прав людини.

2. Поліпшення стану інформування суспільства з освітніх, соціальних, екологічних, наукових, правових, культурних та інших питань.

3. Участь у проєктах щодо отримання цільових грантів для здійснення своїх цілей та завдань.

4. Сприяння розробці і впровадженню сучасних освітніх, соціально-правових та інформаційних технологій, методів і форм вирішення проблем забезпечення доступу до освіти та навчання різних верств населення громади.

5. Сприяння впровадженню нових інформаційних та комунікаційних технологій у розвиток освіти, науки та культури.

6. Здійснювати вплив на процеси розвитку громади, шляхом залучення широкого кола громадян для покращення освітньо-культурних, духовних потреб громади.

7. Залучення міжнародних донорів для створення сприятливих умов по підвищенню рівня доступності, ефективного використання внутрішнього потенціалу місцевої громади.

8. Сприяння розповсюдженню друкованої, аудіо, фото, відео продукції з питань пов’язаної з діяльністю Організації.

9. Встановлення дружніх та ділових контактів у сфері статутної діяльності з різними організаціями, підприємствами та установами.

10. Залучення інвестицій для здійснення своїх цілей та завдань.