СТОВ «Говтва» повідомляє про здійснення хімічного захисту озимої пшениці та кукурудзи на сільгоспугіддях поблизу села Писарівка

Дата: 26.03.2024 10:33

На виконання вимог нормативно-правових актів, з метою інформування населення. Пасічників, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об’єктів, СТОВ «Говтва» повідомляє про здійснення хімічного захисту озимої пшениці та кукурудзи на сільськогосподарських площах, які перебувають в обробітку товариства й розташовані на території Терешківської територіальної громади, с.Писарівка.

Період здійснення обробітку: з 1 квітня 2024 року по 30 квітня 2024 року.

Препарати: Кратос 2,5 л/га , Квелекс 50г/га , Антиколорад макс 150г/га , Тренд 250г/га , Бампер супер 0,8л/га, Доктор кроп 0,8л/га.

Ступінь токсичності: 3 клас.

Строк дії: 14 діб.

Препарати застосовуватимуться методом наземного обприскування самохідним штанговим обприскувачем.