Герой з нашої громади повертається додому на щиті…

Дата: 21.03.2024 10:41

Сергій Безручко з села Портнівка, помічник гранатометника 2 відділення 1 взводу оперативного призначення 2 роти оперативного призначення 1 батальйону оперативного призначення військової частини 3052, загинув на півдні України, поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області, під час виконання службово-бойових завдань, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 22 березня 2024 року.

Відспівування Сергія Безручка відбудеться в Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави  о 10.00 (бажано зібратися о 9.45).

Для бажаючих попрощатися з Героєм організоване підвезення: о 9.00 автобус відправиться від автобусної зупинки у селі Портнівка до Свято-Успенського кафедрального собору в Полтаві. Автобусний супровід буде забезпечений і до місця проведення поминального обіду та у зворотньому напрямку, до Портнівки.

З 11.00 велике прохання організувати живий коридор для зустрічі Героя на шляху від початку села до будинку в селі Портнівка, де проживав Сергій (біля автобусної зупинки).

Безмежна вдячність та шана нашому Герою. Світла пам’ять …

Щирі співчуття рідним Сергія. Неможливо підібрати слів, щоб втішити вас у страшному горі. Сумуємо разом з вами… Вічна слава Герою…