Стартували будівельні роботи  в рамках реалізації субпроєкту "Реконструкція будівлі Терешківського ліцею Терешківської сільської ради»

Дата: 14.03.2024 09:54

Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт Державної інспекції архітектури та містобудування України від 7 березня 2024 року

У рамках проєкту заплановано здійснити термомодернізацію будівлі Терешківського ліцею з облаштуванням вентильованого фасаду, побудувати шатровий дах, виконати заміну вікон та дверей.

Дозвіл Державної інспекції архітектури та містобудування на виконання будівельних робіт

Пропозиції та скарги щодо реалізації субпроєктів ПВУ приймаються

шляхом заповнення онлайн-форми  https://forms.gle/2j865WkB7bRM4d619

У скарзі або пропозиції має бути чітко зазначено суть питання, пропозиції чи скарги та сформульовані вимоги заявника (заявників). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Термін розгляду та вирішення пропозиції/скарги не може перевищувати 30 календарних днів з дня її надходження. У разі, коли порушені у пропозиції/скарзі питання неможливо вирішити впродовж зазначеного терміну, голова Робочої групи встановлює необхідний термін для їх розгляду, про що повідомляється заявникові (заявникам). При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у пропозиції/скарзі, не може перевищувати 45 календарних днів.

Прізвище, ім’я, по-батькові заявника

Контактна інформація заявника (заявників): поштова та електронна адреси, телефон; спосіб і мова комунікації та отримання відповіді

Питання, порушене в скарзі/суть пропозиції

Підпис