Конкурс «Дерево добра», започаткований головою громади Віталієм Турпітьком, розширює свої горизонти

Дата: 26.02.2024 16:23

Окрім освітніх закладів громади, які беруть участь у конкурсі вже втретє й цього року пророщують насіння павловнії, катальпи та гібіскуса, вирощуванням саджанців зайнялися ще й працівники клубних закладів. Днями Віталій Турпітько передав Юлії Авраменко, в.о. директорки  КЗ   понад 700 насінин 8 різних сортів магнолії, які придбав власним коштом. Працівники клубних закладів вже включилися в роботу й посадили насіння. Бажаємо їм успіху в цій цікавій справі. У майбутньому квітучі дерева  прикрасять населені пункти нашої громади.

Не зважаючи на складний час, в якому сьогодні живемо, необхідно хоч якось відволікатись від тривожних думок та думати про майбутнє, де якому обов’язково буде наша Перемога!