ПРОТОКОЛ № 3/2024 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Терешківської сільської ради

Дата: 21.02.2024 17:20

ПРОТОКОЛ № 3/2024

Полтавського району Полтавської області

21 лютого 2024 року                                                                     с. Терешки

Засідання комісії проводиться цього ж дня в службовому кабінеті сільської ради за адресою: с. Терешки, вул. Шевченка, 1А, Полтавський район, Полтавська область.

Присутні: члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд можливості запровадження  дистанційної  форми навчання в закладах загальної освіти Терешківської сільської ради.

І. СЛУХАЛИ:

1. Інформацію голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Турпітька Віталія Петровича, про можливість запровадження дистанційної форми навчання в закладах освіти Терешківської сільської ради.

За результатами виступу та голосування з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1. Інформацію голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Турпітька В. П. взяти до відома.

1. Всім працівникам органів місцевого самоврядування, закладів, установ, підприємств, що розташовані на території Терешківської сільської ради  дотримуватись алгоритму дій сигналу «Повітряна тривога».

1. В зв’язку із погіршенням безпекової ситуації в Україні, з метою максимального убезпечення всіх учасників освітнього процесу закладів освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області організувати на період з  22.02.2024 по 25.02.2024 навчальний процес у закладах освіти Терешківської сільської ради за дистанційною формою навчання.

1. Керівникам закладів освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області забезпечити організацію навчального процесу в навчальному закладі  за допомогою технологій дистанційного навчання.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ:

«за» - 9 .

«проти» - 0.

«утримались» - 0.

Голова місцевої комісії

з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій                                 Віталій ТУРПІТЬКО

Секретар комісії                                                              Марина ЛЕОНОВА