Дата: 30.11.2023 14:17

Відділ освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області запрошує до співпраці підприємців, що ведуть господарську діяльність в сфері технічного нагляду, для укладення договору по об’єкту «Реконструкція будівлі Терешківського ліцею Терешківської сільської ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул.Шевченка 9-А. Коригування».

Даний проєкт реалізується з урахуванням вимог встановлення яких передбачено Фінансовою угодою  між Україною’ та Європейським інвестиційним банком щодо реалізації Програми з відновлення  України (далі – ПВУ), ратифікованою Законом України від 14 липня 2021 р. № 1645-IX, та які описані у Керівних принципах імплементації Програми, схвалених ЄІБ як такі, що відповідають Керівництву ЄІБ із закупівель.

Закупівля проводитиметься без застосування електронної системи закупівель, проте має відповідати принципам прозорості. Учасник повинен відповідати всім умовам типової тендерної документації (додається).

Для подачі заявок учасник має надати свої документи в електронному чи паперовому форматі до 7 грудня 2023 року.

Для електронних документів: [email protected]

Для паперових документів: с. Терешки, вул. Шевченка 1А, Відділ освіти Терешківської сільської ради

З організаційних питань звертатись до спеціаліста із проведення публічних закупівель Величко Олександри Віталіївни (тел. 0669600352).

Посилання на закупівлю будівельних робіт по об’єкту: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-01-010681-a

Тендерна документація. Відкриті торги. (Примірна форма)

Експертний звіт щодо розгляду проєктної документації на будівництво