В Україні доступний онлайн-курс з питань протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Дата: 24.07.2023 11:36

У межах програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, офіс UNFPA в Україні продовжує розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.

Зокрема, розширено курс «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» додатковими модулями щодо започаткування та роботи денного центру і кризової кімнати для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Курс, розроблений у співпраці з Міністерством соціальної політики України, має п’ять модулів, які розривають як загальні питання, так і функціонування спеціалізованих сервісів.

Він доступний за посиланням https://knowledgestudio.org.ua/ та орієнтований на широке коло фахівців, які розвивають систему протидії домашньому насильству на національному та місцевому рівнях, а також спеціалістів, залучених до роботи спеціалізованих послуг для постраждалих осіб.