Молодь нашої громади тепер має дрон для навчань

Дата: 16.06.2023 15:35

Сьогодні БФ «Вікторія» передав Терешківському ліцею навчальний дрон DJI mini 2. Закупівлі дрону передувала серія тематичних вечірок для молоді, які відбулися  в різних населених пунктах нашої громади за сприяння Благодійного фонду «Вікторія». Формат вечірок та  наповнення події молодь обирала сама, старші лише допомагали дітям. Дуже важливо, що при підготовці до вечірок діяла жорстка заборона на все російське. На заходах дітям вдалося  зібрати на свою мрію – безпілотний літальний апарат (БПЛА)  для проведення занять – близько 17 тисяч гривень. Такий дрон, який закупили для дітей, коштує орієнтовно 20 тисяч гривень. Тож суму, якої не вистачало, додав фонд.

Вже сьогодні діти й випробували придбання разом із волонтерами БФ «Вікторія», пілотами дронів. Для всіх бажаючих фонд організував у Терешківському ліцеї тренінг у рамках реалізації проєкту  “Victoria drone school", який навчає молодь ĸеруванню безпілотними літальними апаратами. Діти прослухали цікаву презентацію про безпілотні літальні апарати та принципи їхньої роботи, спробували управляти мультикоптерами на програмі-симуляторі а потім і керувати уже справжнім дроном. Діти із захопленням  брали участь у всіх етапах тренінгу. Ці знання і вміння знадобляться в майбутньому не лише у війсьĸовій сфері, але й промисловості, сільсьĸому господарстві, сфері послуг та інших галузях, адже БПЛА – це техніка майбутнього!  Голова нашої громади Віталій Турпітько, вітаючи сьогодні учасників тренінгу зазначив, що керівництво громади поставило перед собою амбітну мету – через три роки розпочати випуск операторів дронів у Терешківському ліцеї. А також подякував Вікторії Гончар, директорці БФ «Вікторія», за плідну співпрацю з нашою громадою.