Нагорода знайшла Героя. Посмертно…

Дата: 14.06.2023 11:37

На вчорашньому засіданні сесії сільської ради відбулося вручення ордена «за Мужність» ІІІ ступеня родині загиблого Героя з нашої громади Ігоря Запорожця.

Ігор Григорович народився 22 вересня 1968 року в м. Полтава, мешкав у селі Копили нашої громади.

7 березня 2022 року був призваний на службу, яку проходив на посаді стрільця-снайпера штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» військової частини А 34 88.

Ігор Запорожець загинув 1 липня 2022 року, отримавши поранення, несумісні з життям, поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.

Занадто дорогу ціну платить сьогодні український народ за свою свободу та незалежність, втрачаючи найкращих своїх синів та доньок. Низький уклін родині, вічна шана Герою… Час не лікує, не загоюються рани втрат. Але пам’ять про героїв не згасне, вона житиме вічно в серцях нащадків. Слава героям України!