У нашій громаді відбулися випускні

Дата: 09.06.2023 18:32

Випускний - радісне й водночас сумне свято…. Позаду – безтурботні шкільні роки, а попереду – новий етап дорослішання, самостійного життя, досягнення нових цілей та втілення цікавих ідей. Нашим дітям довелося подорослішати в одну мить. І свій важливий крок у доросле життя вони роблять у важкий час, коли Україна виборює право на свою свободу та незалежність.

У цей хвилюючий день привітав дев’ятикласників та одинадцятикласників з важливою подією голова нашої громади Віталій Турпітько, вручивши документи про здобуття освіти, та побажав щасливої дороги в доросле життя. Чимало теплих та вдячних, надзвичайно зворушливих слів прозвучало й з уст самих випускників, їхніх вчителів, батьків, гостей свята. Незабутні теплі спогади про рідну школу завжди зігріватимуть серця її випускників.

Щиро бажаємо нашим випускникам щасливої долі під мирним українським небом. Для цього сьогодні наші захисники роблять усе можливе та неможливе, за що їм безмежна вдячність. Нехай ваше нове життя, дорогі діти, буде сповнене можливостей та перспектив. У добру путь!