ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Дата: 29.05.2023 10:39

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах. Фестиваль-конкурс проходить в один тур, онлайн. На конкурс подаються роботи (твори, виступи), які не брали участь в інших фестивалях, конкурсах.

У кожній номінації створюється журі, до якого входять діячі культури та мистецтва України, науковці, мистецтвознавці, культурологи, представники громадських організацій. Журі фестивалю переглядає/прослуховує всі допущені оргкомітетом до конкурсного відбору роботи/виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації.

Допускається участь у Фестивалі-конкурсі аматорських колективів, окремих виконавців, хорів, вокальних ансамблів, квартетів, тріо, дуетів, солістів, сімейних ансамблів, або інших творчих об’єднань.

Обробка персональних даних учасників Фестивалю-конкурсу здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Учасники Фестивалю-конкурсу можуть виступати як в одній так і в кількох номінаціях.

Заміна репертуару після реєстрації заявки заборонена.

Усі вокальні, інструментальні номери, літературні твори виконуються напам’ять.

Критерії оцінювання поданих робіт (виступів) розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.

Всі учасники Фестивалю-конкурсу отримують звання дипломанта з врученням диплома учасника, а переможці в номінаціях нагороджуються дипломами лауреата (І, ІІ, ІІІ ступеня).

Гран-прі може присуджуватися окремим рішенням журі, володарю Гран-прі вручається диплом.

Гала-концерт (презентація проєктів) переможців конкурсу та їх нагородження може відбуватися очно за умови гарантування безпеки життя та здоров’я учасників. За інших обставин захід проходитиме онлайн з прямою трансляцією та поширенням відеоверсії.

Правова охорона та захист авторських прав щодо поданих на Фестиваль-конкурс матеріалів/робіт здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Наявність в конкурсній програмі учасника творів українських авторів є пріоритетним.

Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSek_SSnACX5BwiEYk60GxSra_J2o8uhpyTFL0erqpaAMAIq-A/viewform

Більше інформації на сайті конкурсу: https://cpf.kubg.edu.ua/

Засновник фестивалю-конкурсу Київський університет імені Бориса Грінченка