Увага! Інформує АТ «Полтавагаз»!

Дата: 22.05.2023 11:44

У селі Копили по вулицях Горького, Стрельнікова, Драгоманова, Перемоги та пров. Лісному  тривають роботи з заміни розподільчого газопроводу середнього тиску, згідно з інвестиційною програмою на 2023 рік. Діючий газопровід потребував планової заміни.

Орієнтовно у  період  з 31 травня по 2 червня 2023 року газопостачання споживачів буде припинено, відповідно  відбуватиметься плановий обхід домоволодінь спеціалістами підприємства з метою підготовки до пуску нового обладнання. Велике прохання до мешканців зазначених вулиць (власників або уповноважених осіб) забезпечити доступ до газового обладнання представників  АТ «Полтавагаз».  Додаткові оголошення будуть розповсюджені  в паперовому вигляді на вулицях, де виконуються ремонтні роботи. Дякуємо за розуміння!