Як, перебуваючи за кордоном, дистанційно відмовитися від отримання різних видів соціальної допомоги або від житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Дата: 18.05.2023 09:41

Фото без описуФото без опису

Якщо громадянин України, який тимчасово перебуває за кордоном, має бажання чи потребу відмовитися від отримання якоїсь із соціальних допомог чи житлової субсидії або пільг на оплату ЖКП, механізм досить простий:

Написати заяву про відмову в довільній формі

Детальніше роз'яснення - в інфографіці та за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22824.html