Сьогодні для матусь з числа ВПО, які з певних причин виховують дітей самотужки, та їхніх діток відбувся святковий захід до Великодня
Дата: 11.04.2023 14:46
Кількість переглядів: 91
Благодійна організація «Гуманітарна ініціатива», з якою активно співпрацює наша громада, організувала свято в рамках проєкту «Надзвичайне реагування для догляду та захисту ВПО або біженців, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації в Україні, з особливою увагою до психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах збройного конфлікту».
Діти із задоволенням грали в різні ігри з аніматорами – веселими Фіксиками, виконували цікаві завдання. По завершенні заходу діти отримали смачні подарунки, а матусі – святкові продуктові набори для всієї родини.