Діяльність гуманітарного штабу нашої громади триває. Отримали гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності (Польща)

Дата: 19.04.2023 13:14

Діяльність гуманітарного штабу нашої громади триває, отримали гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності (Польща)

Проєкт співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Зокрема отримали генератори потужністю 5.5 кВт - 2 шт., вартістю 6715,80 злотих; генератори потужністю 8 кВт 3-ф - 2 шт.,  вартістю 9569,40 злотих; генератори 3,8 кВТ - 8 шт, загальною вартістю 13760,00 злотих; пічки - 10 шт. ,вартістю 7453,80 злотих,димові труби до печей - 10 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień); коліна до димоходів - 10 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień), загальною вартістю 23739,00 злотих . Загальна вартість отриманих товарів у гривнях - близько 320 тисяч.

Наша громада з початку повномасштабного вторгнення стала прихистком для більш ніж 2 тисяч ВПО, тому ця допомога є вкрай важливою для нас.

Разом до Перемоги!