До уваги внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на території нашої громади з 24.02.2022 року!

Дата: 20.03.2023 13:48

21 – 22 березня 2023 року,  з 12.00 до 15.00, здійснюватиметься реєстрація та видача продуктових наборів від Полтавської обласної військової адміністрації з розрахунку на кожну зареєстровану особу, включаючи дітей.

Увага! Продуктові набори мають  різну комплектацію!

Реєстрація на отримання продуктових наборів відбуватиметься  у приміщенні Терешківської сільської ради (с.Терешки,  вул.Шевченка, 1 А, каб. 101). Після реєстрації – отримання пайків у Терешківському ліцеї (боковий вхід з хвіртки).

При собі мати оригінали документів кожного з членів родини: паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідку ВПО.