Всеукраїнський щорічний конкурс "Молодий правник року" 2021-2022: продовжується прийом анкет

Дата: 20.03.2023 13:31

Оголошено прийом анкет до 16.04.2023 на Всеукраїнський щорічний конкурс "Молодий правник року".

Організатор: Рада молодих юристів України.

Метою Конкурсу є сприяння:

-підвищенню кваліфікації та професійного росту молодих юристів та престижу їхньої праці;

-сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості;

-удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників;

-розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі;

-визначенню найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку;

-утвердженню поваги до права через довіру до правників.

Учасники Конкурсу: юристи, які на момент 2022 року досягли не більше 35-и років, мають вищу юридичну освіту (крім номінації студент-правник) та досягли найкращих результатів за фахом протягом 2021 та 2022 років. Оцінюються досягнення лише за 2021-2022 роки та дані, подані учасником в анкеті.

Визначає переможців Експертне журі конкурсу, до якого входять юристи, які здійснили значний внесок у розвиток юридичної професії та мають авторитет серед юридичної спільноти.

Для участі в Конкурсі необхідно:

1) заповнити анкету за посиланням;

2) надіслати пакет сканованих документів у форматі PDF (не більше 200 mb), що підтверджують вказані в анкеті досягнення на e-mail: [email protected] (вказавши у темі повідомлення "Молодий правник" та ваше прізвище).

Номінації:

молодий державний службовець;

молодий адвокат;

молодий помічник адвоката;

молодий науковець;

молодий юрисконсульт;

молодий правник - громадський діяч;

молодий працівник судової системи;

молодий нотаріус;

студент-правник;

молодий правник із системи БПД;

молодий правник - арбітражний керуючий;

юридична волонтерська організація;

молодий правник - захисник військовослужбовців.

Оргкомітет:

Тетяна Корчак, член оргкомітету,

тел.: 066 931 13 53;

Євген Которобай, координатор,

тел.: 093 733 47 88 (Telegram), е-mail: [email protected].

Партнери: Юридична газета, Юридичний вісник України, Нотаріальна палата України, Асоціація правників України, Молодіжний комітет НААУ "UNBA NextGen", Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, неформатне юридичне видання "Lойер", видавництво "Юрінком Інтер", маркетингова агенція Stasy Passion, Ліга студентів АПУ.

Деталі про Конкурс: https://www.facebook.com/molodipravnik/