Ввімкнути вуличне освітлення на території громади, виконавши  вимоги Ради оборони Полтавської області, немає технічної можливості

Дата: 20.03.2023 13:30

З 1 березня 2023 року Рада оборони Полтавської області дозволила на території Полтавської області ввімкнення зовнішнього рекламного освітлення, освітлення аварійно-небезпечних ділянок доріг, перехресть і пішохідних переходів, окрім проміжку часу протягом якого діє спеціальний режим світломаскування (з 23.00 – 5.00), із  забезпеченням оперативного вимкнення зовнішнього рекламного освітлення і вуличного освітлення під час повітряної тривоги.

Оскільки на території нашої громади відсутня система централізованого управління вуличним освітленням,  відповідно немає можливості оперативно забезпечувати вимкнення вуличного освітлення під час повітряної тривоги, комісія з ТЕБ і НС Терешківської сільської ради прийняла рішення на сьогодні не відновлювати вуличне освітлення на території громади.

Громада не може порушувати вимоги Ради оборони Полтавської області. Велике прохання з розумінням поставитися до прийнятого рішення.