Звіт голови громади Віталія Турпітька

Дата: 17.03.2023 17:26

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

Звіт за минулий тиждень.

Відбувся пробний пуск твердопаливної котельні в Терешківському ліцеї, яка опалюватиме ліцей та ЗДО «Барвінок». Пуск пройшов вдало, котельня функціонує задовільно, але остаточно запрацює через 7 – 10 днів, коли остаточно буде налагоджене обладнання.

Провів зустріч  з керівництвом Машівської та представником ЖКГ Новосанжарської громад щодо спільного ремонту доріг, які проходять територією громад. За її результатами відбулася зустріч із представниками Агентства місцевих доріг Полтавської області, які погодились першочергово відремонтувати дорогу Портнівка - Перещепина , наступною в черзі на ремонт буде дорога Терешки – Микільське – Марківка. Потім приступимо до ямкового ремонту шляхів у всіх населених пунктах нашої громади.

Вітаю вихованців та тренерів клубу боксу «Терешки» (керівник - заслужений тренер України В’ячеслав Новіков, тренер - майстер спорту з кікбоксингу Станіслав Білокінь), які посіли загальнокомандне І місце на Чемпіонаті Полтавської області з кікбоксингу, який нещодавно відбувся в м.Полтава.

Знову порадували нас волейболістки з нашої громади (тренер команди – Аліна Нагорна) – стали переможцями на фінальних змаганнях чемпіонату Територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» у Полтавській області з волейболу серед жінок.

Порадували і вихованці вокального ансамблю «Анданте» (керівник Владислава Сватенко) при Зінцівському будинку культури. Вокалісти  нагороджені дипломами ІІ ступеня в міжнародному конкурсі талантів «Soul».

Продовжуємо збір ідей проектів до Стратегії розвитку Терешківської територіальної громади. Маєте цікаві ідеї – звертайтесь, готові розглянути!

У відповідь на проросійські рухи, які  пройшли в Полтаві та Дніпрі, готуємо ряд корисних зустрічей для нашої  молоді.

Вже завтра, 18 березня, в громаді відбудеться Двіж Майбутнього!

Костюмована вечірка, крута фотозона, dance-party, конкурси, Ді-джеї  - все це в актовій залі Терешківського ліцею.

Основна ціль вечірки – збір на дрон для громади. Донат – 50 грн.

Початок о 18:00

Здійснюватиметься підвезення на захід дітей!

Маршрут руху автобуса на 18.03, підвіз молоді до локації Події:

17:00 - Кашубівка, від Клубу;

17:20 - Ваці, від Клубу;

17:35 - Микільське, зупинка біля будівлі старостату

17:45 - Копили (Вовківка)

18:00 - Зінці (Б. Культури)

По закінченні події, о 21:10, від Терешківського ліцею - у зворотньому напрямку.

Дякую за увагу! Єднаймося! Разом ми – Україна!