Щиро вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення усіх представників цієї галузі!

Дата: 19.03.2023 07:00

Працівники житлово-комунальної  сфери щодня воюють на своєму фронті – в боротьбі за  благополуччя та комфорт населення. Вдень і вночі, в будні і у вихідні, не залежно від погодних умов  вони підтримують роботу систем життєзабезпечення території нашої громади

Прийміть з нагоди свята слова щирої вдячності за вашу цінну працю. Бажаємо вам і  вашим родинам міцного здоров’я та щастя, миру та добра, віри у власні сили й обов’язково – вдячності та поваги від тих, для кого працюєте.