Проєкт з навчання молоді керуванню безпілотними літальними апаратами реалізує в нашій громаді БФ «Вікторія»

Дата: 02.03.2023 10:29

Благодійний фонд «Вікторія» реалізовує проєкт, котрий передбачає навчання молоді Полтавщини керуванню безпілотними літальними апаратами (БПЛА) під музику в стилі техно. Завдяки підтримці ініціативи фонду головою нашої громади Віталієм Турпітьком, молодь нашої громади  має змогу долучитися до участі в проєкті. Уже відбулося ознайомче теоретичне заняття, на якому учасники дізналися багато цікавої інформації про конструкцію безпілотників, їхню класифікацію, а також  відпрацювали управління квадрокоптером на комп'ютерному симуляторі. Тепер діти із нетерпінням чекають наступних занять, де вони вже на практиці вправлятимуться в керуванні цивільними дронами.