У ТОВ "Комбінат виробничих підприємств" відкрили знак вшанування загиблих героїв

Дата: 24.02.2023 17:18

Сьогодні голова нашої громади Віталій Турпітько разом із заступником голови Валерієм Кулагою та секретарем Терешківської сільської ради Романом Кожем’яком взяли участь у відкритті знака вшанування загиблих героїв, яке відбулося в ТОВ «Комбінат виробничих підприємств».

Знак вшанування присвятили загиблому герою, який працював на цьому підприємстві, - Валерію Дворядкіну. Герой загинув, виконуючи бойове завдання, 15 травня 2022 року в результаті ворожого танкового обстрілу позицій підрозділу в районі населеного пункту Гуляйполе Донецької області.

Керівник підприємства Сергій Іващенко зазначив, що відкриття знака вшанування - це всеукраїнський проєкт зі вшанування загиблих захисників, працівників підприємств, та звернувся з пропозицією до своїх колег підприємців підтримати ініціативу й долучитися до цього проєкту. «Чому рука? Тому, що ми щодня будемо вітатися з ним за руку та пам’ятати його захист. Відкрита долоня – це символ відкритого серця», - пояснив директор ТОВ «КВП» Сергій Іващенко.

Віталій Турпітько зазначив, що громада підтримує цю ініціативу, зараз готується відповідна програма зі встановлення меморіальних дошок загиблим героям, яких у нашій громаді, на жаль, вже десять. Місця, де вони будуть встановлені, визначатимуть разом із родичами героїв, зауважив голова громади.

Ми маємо знати та пам’ятати своїх героїв. Вічна пам’ять та шана загиблим захисникам…