«Стаємо сильнішими разом!»: представники нашої громади беруть участь у презентації ініціативи

Дата: 22.02.2023 15:02

Сьогодні голова нашої громади Віталій Турпітько та начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий перебувають з робочим візитом у Києві, де беруть участь у презентації   ініціативи Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства освіти і науки України і Міністерства розвитку громад та територій України «Стаємо сильнішими разом!» , що покликана допомогти дітям, які постраждали від війни.

Ініціатива спрямована на вчителів, керівників закладів освіти, шкільних психологів, батьків, голів територіальних громад і працівників органів управління освітою. А головне – на кожну українську дитину.

Ініціатива включає 6 напрямків:

-нові компетентності вчителя в умовах воєнного стану;

-права людини та громадянина;

-психологічна підтримка;

-підтримка дітей з особливими освітніми потребами;

-безпечний простір в закладах освіти;

-громада, безпечна для дітей.

У заході беруть участь понад 70 учасників у режимі офлайн, 300 учасників - онлайн, представники Посольства Швейцарії в  Україні, Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich), Національного агентства України з питань державної служби; керівники закладів післядипломної педагогічної освіти, голови територіальних громад, розробники освітніх курсів та програм, що будуть презентовані у межах ініціативи.

Фото без описуФото без опису