До уваги ВПО, зареєстрованих на території Терешківської громади!

Дата: 20.02.2023 16:00

До уваги ВПО, зареєстрованих на території нашої громади! У вас є можливість отримати сертифікати на придбання продуктів (на 1200 грн) в  мережі «Сільпо» від благодійного фонду «Полтавський Батальйон Небайдужих»

УВАГА ! Ретельно прочитайте текст перед тим, як заповнювати форму

Видача сертифікатів здійснюватиметься лише в середу, 22 лютого 2023 року, з 9.00 – 14.00, в приміщенні Терешківської сільської ради представниками благодійного фонду.  В інший день та інший час НЕ МОЖЛИВО отримати .                                                                                                  Оформлення сертифікатів - лише для ВПО, які зареєстровані в населених пунктах (згідно з інформацією в довідці ВПО):   Терешки,  Копили,  Зінці,   Микільське,Мале Микільське,   Клюшники,  Цибулі,  Марківка, Кашубівка,    Курилехівка, Бузова Пасківка,   Портнівка,    Минівка, Заворскло,    Головач, Ваці, Ватажкове,  Лукищина, Писарівка, Безручки.

УВАГА! Оформляється один сертифікат на родину!

Обов’язковими умовами отримання  є наявність ОРИГІНАЛІВ  документів :  довідки ВПО, паспорта, свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційного коду

Можливо  активні дані з додатка Дія.  Не скріни , а лише активна Дія. Дані, вказані в анкеті, будуть перевірятися на місці, згідно з оригіналами документів!

У формі слід заповнювати всі графи! Не повністю заповнені форми, будуть видалятися одразу!

Прохання заповнювати форму відповідально!

Будь ласка, не реєструйте одразу всіх, сертифікат видаватиметься лише один після відповідної перевірки документів всієї родини!

Якщо ви не зможете особисто з’явитися для отримання сертифіката, його можуть забрати ваші рідні чи близькі з вашими ОРИГІНАЛАМИ документів: довідкою ВПО, паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дітей або документом про опіку. Ксерокопії, скріни в телефоні прийматися не будуть !!

Для отримання сертифіката,  по-перше необхідно зареєструватися через гугл форму . По –друге  знайти себе у СПИСКАХ , які будуть виставлені в чаті в Телеграм: https://t.me/+OfDafB5z9yo4ZThi .

УВАГА! Якщо ви лише зареєструвались у формі –це не є гарантією отримання сертифікату ВАЖЛИВО щоб ваші дані попали в остаточний СПИСОК , який буде виставлено  у чаті в Телеграм (посилання вище)

В списку буде приблизний час отримання сертифікату, щоб ви приходили на різний час  і не було скупчення . Інакше буде жива черга .

Всі, хто буде в остаточних списках, гарантовано отримають сертифікат.

Посилання на реєстрацію: