Опитування для молоді: долучайтесь до формування та розвитку молодіжної політики в регіоні!

Дата: 13.02.2023 11:16

Привіт!
     Тобі 14-35 років і ти проживаєш у Полтавській області?
Можливо, вважаєш, що в твоїй громаді недостатньо уваги приділяється молоді?
Чи навпаки, молодь - пріоритет #1?

Ми впевнені, що молодіжну політику варто реалізовувати для молоді ТІЛЬКИ РАЗОМ З МОЛОДДЮ!
     А тому розкажи нам про ситуацію в твоїй громаді, а ми в свою чергу більш повно враховуватимемо твої потреби у своїй діяльності!

7 хвилин твого часу = значна допомога задля розвитку молоді Полтавської області. Від тебе лише відповіді, а від нас - формування та розвиток молодіжної політики в регіоні.
Опитування триває до 26 лютого, тому не відкладай, встигни надіслати відповіді та залучи своїх друзів (адже чим більше думок, тим зрозуміліша загальна картина і тим дієвіший результат)!
І пам'ятай, що все можливо змінити!

опитування анонімне.

Всі результати будуть опрацьовані молодіжною радою Полтавської обласної ради та представлені в узагальненому вигляді на офіційному сайті Полтавської обласної ради та сторінках молодіжної ради в соціальних мережах.

Молодіжна рада Полтавської обласної ради.