В Україні стартувала національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу». Долучайтесь до бригад добровольців! Перемога буде за нами!

Дата: 04.02.2023 07:00

В Україні стартувала національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу»!

Створюються 8 додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби під егідою МВС. Основою підрозділів стануть люди з бойовим досвідом та високою мотивацією. Підбір проводитимуть за кращими світовими стандартами. Це не мобілізація. Це добровільний набір.

Деталі – на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, там можна подати й онлайн-заявку. Крім того, спілкування з добровольцями й запис у нові підрозділи структур МВС відбувається у ЦНАПах. На Полтавщині це можна наразі зробити в чотирьох центрах надання адмінпослуг:

м. Полтава, вул. Соборності, 36;

м. Кременчук, вул. Покровська, 14;

м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1;

м. Лубни, просп. Володимирський, 23.