Графік приймання громадян державними  реєстраторами  відділу організації надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Терешківської сільської ради

Дата: 03.02.2023 13:14

-Щовівторка та щочетверга з 09:00-16:30:

Голуб Марина Сергіївна

-Щосереди з 09:00-16:30 та щоп’ятниці з 09:00-15:30:

Даньшіна Аліна Віталіївна

(приймання здійснюється за адресою: с. Терешки , вул. Шевченка 1А, каб.102).

Графік приймання в старостинському окрузі в с. Заворскло  є гнучким, слідкуйте за оголошеннями про дні та час приймання на офіційних інтернет-ресурсах громади.

У ЦНАП Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області є можливість отримати адміністративні послуги у сфері ДЗК

Зокрема можна отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (вартість послуги - 134,20грн).

За надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з цього реєстру: 70 грн - отримання в паперовій формі; 30грн - отримання в електронній формі.