Відбувся тренінг для працівників соціальної сфери нашої громади на тему: «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни»

Дата: 13.01.2023 10:33

Провела захід  Ірина Буренко, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна», завідувачка відділення соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради. Учасники заходу обговорили найактуальніші питання щодо видів насильства в сім’ї, механізмів реагування на випадки насильства, визначення відповідальних у громаді за домашнє насильство. Теоретичні знання учасники тренінгу закріпили на практиці, обговорюючи критичні ситуації та пропрацьовуючи шляхи розв’язання проблемних питань, пов’язаних з домашнім насильством.