До уваги керівників мікро-, малих та середніх підприємств нашої громади!

Дата: 12.01.2023 08:42

У рамках впровадження грантового проєкту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини” українською та англійською мовами для просування продукції мікро-, малих та середніх підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах. Реалізація грантового проєкту стала можлива за рахунок імплементації Програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Виробники, які працюють в сільському господарстві, харчовій, легкій промисловості, а також виробники крафтової продукції, які бажають взяти участь у проєкті, мають заповнити Google форму до 30.01.2023 року за посиланням:   http://surl.li/ejflv