Звернення голови громади Віталія Турпітька 26.12.2022

Дата: 26.12.2022 15:25

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

Звітуюсь за два попередні тижні.

Найголовніша подія за цей час: реконструкція Терешківського ліцею увійшла в перелік проєктів, які буде реалізовано в межах «Програми з відновлення України». Вартість проєкту – 57,5 мільйона гривень, 80 відсотків з яких – кошти Європейського інвестиційного банку.

У межах проєкту передбачено заміну всіх вікон, утеплення стін, облаштування шатрового даху, встановлення твердопаливної котельні, роботи з будівництва якої вже розпочалися. Сподіваюсь, що впродовж наступного року проєкт вдасться реалізувати повністю.

Сьогодні розпочалися канікули в освітніх закладах нашої громади, які  триватимуть орієнтовно до 9 січня. Є рекомендації Міністерства освіти і науки  України про продовження канікул до одного місяця, тому педколективи додатково визначаться з тривалістю канікул для наших дітей.

Було прийняте рішення не прикрашати вулиці та ялинки на території нашої громади святковою ілюмінацією, але для дітей різних вікових груп відбулися повноцінні святкові заходи в Головачі та Терешках. Також пройшли благодійні ярмарки в Терешках та Писарівці зі збору коштів для важкохворих дітей з нашої громади та ЗСУ.

Відкрили боксерський клуб «Терешки», який діятиме при Терешківському ліцеї під керівництвом заслуженого тренера України В’ячеслава Новікова. Тренуватиме дітей майстер спорту з кікбоксингу Станіслав Білокінь. Завтра, 27 грудня, розпочинається формування груп. Всі бажаючі можуть звернутися до тренера й записати свою дитину. Набиратимуть дітей, починаючи з шестирічного віку. Тренер чекає вас завтра, о 13.00 в Терешківському ліцеї. Додаткова інформація буде розміщена згодом на сайті нашої громади.

Відремонтували вуличні  водні колонки в Терешках і Головачі, зараз вони працюють. Затрималось буріння свердловини на воду біля багатоповерхівок у селі Копили, у зв’язку з тим, що підрядник відмовився виконувати роботи. Новий підрядник пообіцяв розпочати виконання робіт вже в цю середу.

Щодо аварії, яка сталася минулого тижня на свердловині в Терешках. На час аварії задіювались ресурси Копилівської свердловини, яка має воду нижчої якості. На сьогодні всі аварійні роботи завершилися, обидва села забезпечені водою з артезіанської свердловини глибиною 640 метрів.

Єднаймося! Разом ми – Україна!