На благодійному ярмарку, ініційованому Терешківським ліцеєм, зібрали 26 тисяч 300 гривень!

Дата: 19.12.2022 15:09

Неабияк людно було в суботу на торговельному майданчику поблизу магазину «Балу» в Терешках – там вирував благодійний ярмарок на підтримку тяжкохворих дітей нашої громади та ЗСУ. Скільки цікавого можна було придбати до свят, скуштувати всілякої смакоти, зустрітися та поспілкуватися з давніми знайомими.

Старанно підготувалися, щоб здивувати відвідувачів, і працівники, і батьки, і діти освітніх закладів нашої громади – Терешківського ліцею, Вацівської філії імені Володі Тюріна І – ІІ ступенів Терешківського ліцею, закладів дошкільної освіти «Барвінок» та «Ялинка», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Терешківської сільської ради. Були на ярмарку й різноманітні новорічні вироби та сувеніри, прикраси для волосся та браслети, безпрограшна лотерея,  а скільки всього приготували та напекли, щоб почастувати гостей. Чимало було й бажаючих придбати собі щось, а заодно й добру справу зробити. З порожніми руками з ярмарку точно не пішов ніхто!

Дякуючи усім, хто цього дня долучився до ярмаркування, вдалося зібрати 26 тисяч 300 гривень, які передадуть двом тяжкохворим дітям з нашої громади (по 10 тисяч гривень) та 6 тисяч 300 гривень – нашим захисникам. Ярмарок якнайкраще продемонстрував нам усім, що разом ми – велика сила!

Щира вдячність кожному, хто не залишився осторонь цієї потрібної справи! Наближаємо нашу перемогу разом!