Розчищення доріг від снігу в громаді триває

Дата: 15.12.2022 16:03

Снігопад 13 грудня  приніс із собою не лише відчуття справжньої зими, а й чимало клопотів водіям, комунальникам, рятувальникам та іншим службам. Вчора, з 5.00 ранку, снігоочисна техніка виїхала на дороги нашої громади. Першочергово розпочали чистити  центральні автошляхи. Найперші ранкові рейси перевізники  вже могли спокійно виконати.  Підрядник, який виконує роботи, - ТОВ «Євробуд». Велика подяка також усім, хто допомагав з розчищенням доріг нашої громади – компанії «Кернел», ФГ «Ваці», фермерам Сергію Тарану та Володимиру Луговому.

Сьогодні розчищення від снігу продовжується на другорядних дорогах – вулицях населених пунктів громади, здійснюється посипання піщано-сольовою сумішшю підйомів. Зрозуміло, що розчистити всі без виключення вулички та провулки в громаді нереально, не забуваймо, що живемо за бюджетом війни. Дякуємо за розуміння й продовжуємо працювати для громади.