Дотримуйтесь порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії

Дата: 09.11.2022 08:51

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено. Це змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством. Допомогти нашій енергосистемі може кожен різними способами:

- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.

- дотримуючись порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

Давайте будьмо особливо відповідальними в цей непростий для всіх нас час!