Кар’єрний консультант, який працює у СпівдіяХабі Полтавщина на базі КЗ"Центр  РКДТСМП" Терешківської сільської ради, пропонує свої послуги

Дата: 02.11.2022 09:07

Ви втратили роботу через війну і шукаєте нову? Або ж переїхали до нового міста і не знаєте, як можете бути тут корисні?

Скористайтеся послугами кар’єрного консультанта, який працює у СпівдіяХабі Полтавщина на базі КЗ"Центр  РКДТСМП" Терешківської сільської ради.

Пропонуємо обговорити та вирішити проблему спільно. У цьому всьому та іншому вам може безкоштовно допомогти проєкт СпівДія Працевлаштування. Аби ви точно розуміли спектр нашої помочі, запрошуємо на зустріч із командою проєкту, де ми розповімо:

-що потрібно зробити, щоб отримати допомогу;

-як відбувається процес кар’єрної консультації;

-як ми можемо допомогти вашому бізнесу знайти нових членів команди.

На базі молодіжно-ветеранського простору с.Микільське ви познайомитесь із: Вікторія Бондаренко фахівцем з кар'єрного консультування проєкту СпівДія Працевлаштування.

Кар’єрне консультування - доволі молодий напрямок в Україні, суть якого розвивати культуру пошуку роботи та побудови свідомої кар’єри.

Зустріч відбудеться 04.11.22

с.Микільське вул.Шевченка,4

Початок о 10:00

Нам важливо, щоб українці, які втратили роботу, якомога швидше її знайшли, щоб економіка країни рухалася вперед. Ринок праці поступово стабілізується, Україна обов’язково переможе, а ми - будемо разом її розбудовувати!