Фонд соціального страхування України виплатив вже 342 мільйона гривень щомісячних страхових виплат у жовтні

Дата: 18.10.2022 11:05

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж жовтня вже отримали 55 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин.

Загалом у цьому місяці перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже понад 342 мільйона гривень щомісячних страхових виплат, фінансування триває.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України.