Відбулося засідання комісії з ТЕБ і НС Терешківської сільської ради, на якому визначилися з формою роботи освітніх закладів громади на найближчий час

Дата: 14.10.2022 14:23

З понеділка, 17 жовтня,заклади дошкільної освіти громади "Барвінок" і "Ялинка" та з 18 жовтня - "Волошка" працюватимуть у режимі офлайн. У разі погіршення безпекової ситуації в регіоні, можливі зміни у формі роботи закладів.

Щодо Терешківського ліцею, єдиного закладу, який працював у громаді в режимі офлайн, комісією з ТЕБ і НС прийнято рішення поки продовжити навчання учнів в дистанційній формі, на яку заклад перевели 10 жовтня у зв’язку з подіями в країні. Рішення щодо подальшої форми роботи Терешківського ліцею наступного тижня буде прийняте на засіданні педагогічної ради закладу. Інші освітні заклади громади працюють з використанням дистанційних форм навчання.