Ваша думка важлива! Будь ласка, візьміть участь в опитуванні щодо стану національно-патріотичного виховання і подальшого його вдосконалення

Дата: 20.09.2022 08:30

У реаліях сьогодення, коли український народ виборює незалежність в умовах воєнної агресії російської федерації, в Україні національно- патріотичне виховання набуває найбільшого значення у діяльності держави та суспільства.

З метою отримання загальної інформації щодо стану національно-патріотичного виховання і подальшого його вдосконалення, надання системності та вироблення науково-методичних засад супроводу організаційної роботи з національно-патріотичного виховання Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського проводить опитування з 20.09.2022 по 22.09.2022 в рамках першого етапу проведення моніторингового дослідження ефективності національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Опитування анонімне, коротке та не забирає багато часу. В опитуванні можуть взяти участь: учні 5-11 класів, батьки, дідусі, бабусі та будь-хто з бажаючих.

Онлайн-опитувальник доступний за посиланням: https://forms.gle/Ard2yGdiDqchYiA46

Опитування має системний характер і буде проводитись на постійній основі до 2025 року включно (раз на півроку, у вересні та березні).