Відбулася робоча зустріч керівництва громади з делегацією Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Дата: 16.09.2022 14:13

Голова нашої громади Віталій Турпітько, секретар сільської ради  Роман Кожем’як, начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий та директор Терешківського ліцею Лариса Шевченко обговорювали з представниками Харківського національного автомобільно-дорожнього університету на чолі з ректором  Віктором Богомоловим шляхи можливої співпраці Терешківської громади з відомим вишем. Навчання у перспективному закладі та підготовка до нього може стати предметом зацікавленості для  випускників освітніх закладів громади. У той же час наша громада, в перспективі розвитку якої,  - два індустріальні парки, вигідне місце розташування й  наявність розвиненої  інфраструктури може бути предметом зацікавленості для  впровадження різноманітних проєктів та інноваційних розробок  ХНАДУ.  У результаті зустрічі її учасники вирішили створити креативні команди з обох сторін, які займатимуться виробленням взаємовигідної  моделі співпраці в майбутньому.