Сьогодні відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників громади

Дата: 30.08.2022 16:03

Відкрив конференцію, привітавши педагогів з початком нового навчального року та подякувавши за непросту працю, секретар Терешківської сільської ради Роман Кожем’як. З вітальним словом звернувся до колег начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий, який акцентував увагу на основних завданнях освітніх закладів, серед яких – створити рівні умови для здобуття знань усіма учасниками освітнього процесу і найголовніше при цьому – гарантувати безпеку дітей. Також Ігор Погорілий представив присутнім нових керівників освітніх закладів громади: Ларису Шевченко - Терешківського ліцею; Інну Яременко – Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти, Тетяну Головань - ЗДО «Барвінок» та Тетяну Йотик - ЗДО «Ялинка».

Серед питань, які були розкриті доповідачами в рамках порядку денного засідання, – основні напрямки розвитку освіти на 2022 – 2023 навчальний рік; оптимізація мережі закладів освіти громади; дистанційна освіта в умовах воєнного стану; організація навчального процесу в закладах дошкільної освіти в умовах воєнного стану.

У непростих умовах довелося працювати педагогам у минулому навчальному році, та ще більше викликів готує новий навчальний рік. Сьогодні усі ми маємо бути згуртовані, як ніколи! І ми обов’язково впораємося з усіма труднощами – завдяки професіоналізму та мудрості вчителів, старанності та наполегливості учнів, розумінню та допомозі батьків.

Закінчилася конференція на мажорній ноті - нагородженням педагогів, які мають високі професійні досягнення, освітян-волонтерів, ювілярів  грамотами та подяками від Територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України в Терешківській сільській раді.