Не спалюйте суху рослинність на відкритих територіях та не допускайте виникнення пожеж!

Дата: 26.08.2022 08:23

Шановні громадяни!

Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафів на порушників, які здійснюють самовільне випалювання рослинності, її залишків або ж порушують вимоги пожежної безпеки в лісах!

Так, статтею 77 Кодексу за порушення вимог пожежної безпеки в лісах накладається штраф від 1,5 тис. до 4,5 тис. гривень. (від дев’яноста до двохсот сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян)

А за статтею 77-1 - за самовільне випалювання рослинності або її залишків накладається штраф від 3 тис. до 6 тис. гривень. (від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян)

Також нагадуємо про заборону відвідування лісових масивів.

У разі виявлення займання – негайно телефонуйте «101»!

Полтавське РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області.