Звернення голови громади Віталія Турпітька 12.08.2022

Дата: 12.08.2022 16:18

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна та контрольована.

-Вітаю молодь та всіх, хто відчуває себе молодими в душі, з Днем молоді, який сьогодні відзначається в Україні.

-Ситуація з вимушеними переселенцями в громаді більш-менш контрольована. Кількість людей, які прибувають, зменшилась, видаємо гуманітарну допомогу, намагаємось знаходити нові місця для розміщення переселенців. Якщо маєте можливість надати прихисток людям, повідомляйте в сільську раду.

-Закінчилися дощі, тому продовжується обкошування громадських місць у населених пунктах громади, відповідно до графіка. Продовжуємо ліквідовувати аварійні дерева. Вся випиляна деревина заготовляється для наших комунальних закладів . Готуємося до опалювального періоду, в перспективі – заміна котлів в усіх закладах культури на твердопаливні.

-Щодо тарифів на комунальні послуги. У зв’язку з подорожчанням пального, прийняли рішення підвищити на 7 грн тариф на вивезення твердих побутових відходів, до 18 грн з однієї особи.  Щодо тарифів на водопостачання та водовідведення, в громаді прийняте стратегічне рішення:  до закінчення воєнних дій не підвищувати тарифи.

-Постійно відбуваються тренування нашого добровольчого формування. Коли бачите дрони, не панікуйте, все відбувається під контролем .

19 серпня о 17.00 відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Слідкуйте за оголошеннями та афішами. Планується підвезення населення з інших населених пунктів.