Шкільний громадський бюджет: процес реалізації триває

Дата: 10.08.2022 15:32

Рішенням минулої сесії Терешківської сільської ради було відновлено процес реалізації проєкту Шкільний громадський бюджет Терешківської сільської ради у 2022 році, який розпочали до початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Голова громади Віталій Турпітько своїм розпорядженням затвердив Параметри ШГБ з оновленими термінами реалізації.

Уже наступного тижня відбудеться засідання Координаційної ради з питань шкільного громадського бюджету, на якому буде визначено проєкти, котрі відповідають усім необхідним вимогам та візьмуть участь у конкурсі. Проєкти-переможці визначатимуться шляхом загального відкритого голосування, яке розпочнеться з 5 вересня і триватиме 14 днів, після чого буде оголошено остаточні результати голосування. Втілення в життя ініціатив ШГБ розпочнеться після 1 жовтня.

На сьогодні на конкурс подано 17 проєктних пропозицій від команд з різних населених пунктів нашої громади за двома типами – великі (до 150 тис. грн) та малі (до 55 тис. грн) проєкти. Зокрема подано 6 великих та 11 малих проєктів у різних категоріях:

-Створення нового освітнього простору в школі та громаді.

-Фізична культура, спорт, здоров’я.

-Культура та мистецтво.

-Історія громади/рідного краю.

-Інноваційні технології.

-Екологія та захист навколишнього середовища.

-Рівні права - рівні можливості.

-Наука та просвіта.

З поданими проєктами можна ознайомитися  на персональній сторінці ШГБ електронної платформи е-ДЕМ за посиланням: