З 1 серпня вступив у дію новий тариф для населення на послуги з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 04.08.2022 10:56

До уваги мешканців Терешківської територіальної громади!

Згідно рішення № 83 Виконавчого комітету Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області від 29 липня 2022 року затверджено єдиний тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення Терешківської територіальної громади, які надаються КП «ЖЕО» Терешківської сільської ради в розмірі – 18 грн. з одного фактично проживаючого мешканця.

Тариф вступає в дію з 01 серпня 2022 року.

Реквізити для оплати: Отримувач: КП «ЖЕО» Терешківської сільради, ЄДРПОУ 31728762, р/р  UA803314890000026003088054001 в ПАТ «Полтава-Банк», МФО 331489 (призначення платежу – вивезення ТПВ).

Отримувач: КП «ЖЕО» Терешківської сільської ради, ЄДРПОУ 31728762, р/р UA903052990000026000021211611 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 331489.

Сміттєві баки під тверді побутові відходи вже стають звичним атрибутом вулиць нашої громади. Втім, не всі мешканці знають, як треба правильно експлуатувати ці баки.

Перша проблема: кинуте повз них сміття – це не тільки удар по гігієні вулиць та їх естетичному вигляду, а й порушення Правил благоустрою та утримання території громади.

Інша проблема: гній, будівельне сміття, земля, рідкі відходи – такі відходи не можна кидати в бак – вони можуть пошкодити спецтехніку, яка використовується для вивозу сміття. Сміттєві баки розраховані, щоб в них складати побутові відходи (запаковані в пакети для сміття), а не будівельні відходи та гілля.

Велике прохання до всіх мешканців громади класти великогабаритні важкі відходи поряд із баками. Важкі биті відходи потрібно пакувати в мішки. Збирати таке сміття працівники КП будуть на причіп трактора, по мірі його накопичення.

КП «ЖЕО» Терешківської сільської  ради  нагадує основні правила користування сміттєвими баками.

Допустимі види відходів:

• Харчові відходи (крім рідких).
  • Пакувальні матеріали (скло, папір, картон, полімери та пластмаси).
  • Текстиль, дерево, шкіра, гума (крім автопокришок).

Недопустимі види відходів:

• Будівельні відходи.
  • Великогабаритні відходи.
  • Останки тварин, відходи життєдіяльності тварин.
  • Рідкі відходи, масла і жири.

Вкотре нагадуємо мешканцям громади, що  кожен власник приватного домоволодіння та квартири вже приєднані до Публічного Договору «ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ». Просимо Вас своєчасно сплачувати за дані послуги. Тож чекаємо ВАС в КП «ЖЕО» Терешківської сільської  ради з 8:00 до17:00 в робочі дні.

Телефон служби: 0500717022; 0686289520.