Звернення голови громади Віталія Турпітька 27.07.2022 року

Дата: 27.07.2022 15:47

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді стабільна та контрольована;

-Здійснили ревізію усіх наявних бомбосховищ у наших навчальних закладах. На превеликий жаль, найпростіші укриття є лише в закладах дошкільної освіти «Ялинка» та «Барвінок», а  у Терешківському ліцеї – протирадіаційне укриття.  Стан цих приміщень не відповідає вимогам, тому було виділено 200 тисяч гривень на ремонт  укриття в Терешківському ліцеї та близько 300 тисяч гривень – на ремонти укриттів у садочках, щоб привести їх у відповідність.  В інших закладах не буде можливості розпочати навчання офлайн, оскільки взагалі відсутні будь-які укриття. Опитування батьків учнів шкіл продемонструвало, що переважна кількість опитаних проти навчання дітей у приміщеннях закладів, а от батьки дошкільнят здебільшого бажають, щоб їхні діти відвідували заклади. Будуть зроблені відповідні висновки й рішення щодо форми навчання в новому навчальному році  приймуть педагогічні ради закладів у серпні.

-Закликаю не відвідувати ліси, оскільки під час воєнного стану це суворо заборонено!

-Завтра заплановано видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у нашій громаді,  від World Central Kitchen у вигляді продуктових  наборів по одному на кожну сім’ю;

-Оскільки найближчим часом розпочнеться цвітіння амброзії, розроблено графік викошування цієї карантинної рослини у громадських місцях населених пунктів громади;

- 30 липня, о 9.00, у селі Зінці відбудуться благодійні змагання з паркового  волейболу на підтримку ЗСУ. Будемо збирати кошти на тепловізор для бійця ЗСУ, мешканця нашої громади Віталія Слинька. Запрошую всіх завітати на змагання та долучитися до доброї справи.