Звернення голови громади Віталія Турпітька 04.07.2022

Дата: 04.07.2022 15:48

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Щиро вітаю всіх працівників Національної поліції України з професійним святом і передусім нашого поліцейського офіцера громади Максима Воробйова. Нехай ваша служба, хоч і нелегка, буде дуже корисною для суспільства;

-Ситуація в громаді задовільна, контрольована. У п’ятницю здійснили  обхід населених пунктів разом із поліцейським офіцером громади. У результаті  було виявлено багато порушників комендантської години. Не дивлячись на те, що йдуть бойові дії, десятками гинуть наші хлопці на передовій, мешканці нашої громади «розслабляються», вживають у громадських місцях алкогольні напої. Закликаю: не забувайте, що війна продовжується, як діяли, так і діють диверсійно-розвідувальні групи. Тому дотримуйтесь вимог комендантської години, це ваша особиста безпека і , будь ласка, слідкуйте за своїми дітьми!

-Приємно повідомити, що в нас змінилося керівництво двох дошкільних  освітніх закладів. Обов’язки завідувачок виконують Тетяна Головань у ДОЗ «Барвінок» та Тетяна Йотик – ДОЗ «Ялинка»;

-Щодо підготовки  до навчального процесу освітніх закладів громади. Єдиний заклад, який не повністю, але відповідає  основній вимозі – наявність бомбосховища, це Терешківський ліцей. Вацівська та Головачанська школи взагалі не мають бомбосховищ. Зараз  ми  докладаємо зусиль, пишемо листи в усі інстанції про можливість будівництва бомбосховищ. Також виділили 200 тисяч гривень на облаштування бомбосховища в Терешківському ліцеї, зокрема нормальних санвузлів та створення необхідних умов для перебування дітей під час повітряної тривоги.

-Щодо справ з гуманітарною допомогою. Усі, хто не отримав продуктові набори з числа інвалідів І та ІІ  груп, можуть доотримати гуманітарну допомогу  завтра, 5 липня, з 9.00 до 12.00, на території Терешківського ліцею. Якщо особа з інвалідністю не може отримати продуктовий набір особисто, можна підійти з посвідченням інваліда родичам  чи соціальним працівникам і без будь-яких проблем отримати гуманітарну допомогу.

Дякую за увагу!  Єднаймось, разом ми – Україна!