Наша громада – серед громад, в яких буде реалізовуватись проєкт «Пліч-о-пліч: інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення в громадах Полтавщини»

Дата: 30.06.2022 11:25

В Україні проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» реалізується в низці областей, серед яких і Полтавщина,  за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) (Комітет з надзвичайних ситуацій при стихійних лихах Великобританії). Реалізація проєкту, метою якого є підтримка людей, спрямована на забезпечення нагальних гуманітарних, соціальних та медичних потреб й гідного життя у кризових умовах, здійснюється ініціативними групами уразливих спільнот, неурядовими організаціями та МБФ «Альянс громадського здоров’я» за координації Благодійною організацією Christian Aid.

У Полтавській громаді проєкт має назву «Пліч-о-пліч: інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення в громадах Полтавщини» й буде реалізований  Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоров’я».

Серед цільових груп, на які розрахований проєкт, – внутрішньо  переміщені особи з інвалідністю, самотні люди поважного віку й жінки, які мають на утриманні малолітніх дітей та вагітні з числа ВПО, інші категорії населення, які потребують допомоги. Реалізованими напрямками допомоги передбачено надання послуг із забезпечення гуманітарних потреб населення, консультування та підтримки різнопрофільними фахівцями, фінансування міні-проєктів, ініційованих командами спільнот ВПО та спільнотами громад, домогосподарствами, що допоможе значно покращити життєдіяльність, умови перебування, соціальний потенціал та добробут людей.

У рамках першої зустрічі представників Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» з керівництвом громади та начальниками профільних відділів сільської ради, обговорили умови співпраці, попередньо визначили цільові групи,  погодили плани на найближчий час щодо впровадження проєкту.