Невеликий звіт про роботу КП «Благо» Терешківської сільської ради

Дата: 27.06.2022 15:38

-Завершили роботи з благоустрою пляжу в селі Заворскло, зокрема завезли пісок, встановили туалет. Тепер пляж  готовий  до  відпочинку як місцевих мешканців, так і гостей села. Сподіваємось, що люди поважатимуть працю інших та берегтимуть усе, що було зроблено для них!

- Встановили  флагшток біля Зінцівського будинку культури, на якому вже завтра, до Дня Конституції, замайорить прапор України. Там же змонтували дві лавочки для відпочинку.  А нещодавно працівники «Благо» облаштували біля закладу культури в Зінцях новий волейбольний майданчик, на який завезли пісок та  встановили стійки для волейбольної сітки;

-Разом із мешканцями багатоквартирного будинку по вулиці Шевченка, 6, в Терешках встановили у дворі дві лавочки для відпочинку. Результатом спільної роботи задоволені усі!