Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не наражайте себе на небезпеку. У разі пожежі терміново телефонуйте 101!

Дата: 21.06.2022 13:57

За минулу добу, 20 червня,  на території Полтавської області зареєстровано 12 пожеж, з них: 3 пожежі в житловому секторі, 3 пожежі транспортного засобу (1 люд. травмована), 5 пожеж на відкритій території (2,2 га), 1 пожежа на сміттєзвалищі (0,0015 га).

Не залишайте без нагляду увімкнені електро-, газоприлади, слідкуйте за їх справністю, не допускайте перевантаження електромереж, пояснюйте дітям про небезпеку гри з вогнем.

Пожежі в природних екосистемах щороку завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини, зокрема  необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

Дотримуйтесь  правил пожежної безпеки:

-не кидайте сірників, що горять і недопалків;

-розпалюйте вогнище тільки на очищеному до шару ґрунту майданчику;

-покидаючи місце відпочинку, загасіть вогнище водою або закидайте землею до повного припинення горіння або тління;

-пожежу, що починається, загасіть водою або закидайте землею.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не наражайте себе на небезпеку.   У разі пожежі терміново телефонуйте 101!

Полтавське районне управління Головного  управління  ДСНС України  у  Полтавській області .